ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС МЕТОДІВ ПЕРЕРОБКИ АЛЮМІНІЮ
DOI:
https://doi.org/10.31891/2307-5732-2024-331-60Ключові слова:
Алюміній, переробка алюмінію, переробка, методи переробки, технології переробкиАнотація
Метою статті є вивчення особливостей цих методів, вивчення технологічного процесу прийомів виробництва алюмінію, рівень переробки якого з кожним роком зростає. Алюміній присутній приблизно на 8 відсотках поверхні Землі. Вперше застосування алюмінію в промисловості почалося в 1886 році методом електролізу. Виробництво алюмінію шляхом переробки руди, що містить алюміній, називається первинною переробкою, а виробництво переробленого амулінію з використанням алюмінію, отриманого в результаті цієї переробки, називається переробкою. У той час як процес первинного виробництва алюмінію є процесом, який вимагає великих інвестицій і більше забруднює навколишнє середовище, переробка є процесом, який потребує менших витрат і завдає відносно низької шкоди навколишньому середовищу, що збільшує масштаби переробки алюмінію з кожним роком.
Теоретико-методологічною основою дослідження були проаналізовані способи переробки алюмінію та науково-дослідні роботи, що відображають технологічний процес цих методів і конкретні факти. Під час цього дослідження тема була ретельно досліджена з використанням методів математичного аналізу, малюнків, таблиць та графіків.
Головна висунута наукова інновація полягає в тому, що розвиток технології має першочергове значення для вдосконалення конкретних методів процесу переробки алюмінію, а вплив процесу переробки, який здійснюється за допомогою цих методів, на забруднення навколишнього середовища відбувається на нижчому рівні. . Падіння собівартості, у свою чергу, позначається на ціні виробів з алюмінію.
Результат дослідження:
- У великих країнах-споживачах вживаються ефективні заходи проти глобального потепління та викидів CO2, в результаті чого вторинна переробка, стійкість і скорочення промислових викидів все більше стають одними з пріоритетів на ринку товарів;
- За таких умов алюміній буде продовжувати виділятися як набагато кращий матеріал, ніж усі альтернативні матеріали, і його споживання зростатиме;
- Оскільки алюмінієвий сектор готується до цієї нової ери, сертифікація процесів переробки повинна підвищити його конкурентоспроможність шляхом розвитку його потужностей і технологій, а також сприяти чистому навколишньому середовищу.