Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

Авторам пропонується зробити подання до цього журналу. Усі подання будуть оцінені редактором, щоб визначити, чи відповідають вони цілям і тематиці цього журналу. Ті, що будуть вважатися придатними, будуть відправлені на експертне оцінювання, перш ніж визначити, будуть вони прийняті чи відхилені.

Перш ніж зробити подання, автори несуть відповідальність за отримання дозволу на опублікування будь-яких матеріалів, включених до подання, таких як фотографії, документи й набори даних. Усі автори, зазначені в поданні, повинні дати згоду на ідентифікацію як автора. У відповідних випадках дослідження повинні бути схвалені відповідним комітетом з питань етики згідно із законодавчими вимогами країни дослідження.

Редактор може відхилити подання, якщо воно не відповідає мінімальним стандартам якості. Перед подачею, будь ласка, переконайтеся, що дизайн дослідження та аргумент дослідження структуровані та сформульовані належним чином. Назва повинна бути лаконічною, а анотація повинна мати можливість стояти сама по собі. Це збільшить імовірність того, що рецензенти погодяться рецензувати статтю. Якщо ви переконаєтеся, що ваше подання відповідає цьому стандарту, будь ласка, дотримуйтеся контрольного списку нижче, щоб її підготувати.

Вимоги до подання

Усі подання повинні відповідати таким вимогам.

  • Це подання відповідає вимогам, викладеним у Настановах для авторів.
  • Це подання раніше не публікувалося, а також не було винесено на розгляд іншого журналу.
  • Усі посилання перевірено на точність і повноту.
  • Усі таблиці та рисунки пронумеровано та позначено.
  • Отримано дозвіл на публікацію всіх фотографій, наборів даних та інших матеріалів, наданих разом із цим поданням.
  • Нагадуємо вимоги опублікування у фаховому журналі “Вісник Хмельницького національного університету. Серія: технічні науки”

    Приймаються наукові праці, що ніколи не друкувалися раніше із технічних наук.

    Рукопис статті не має містити заборонених до друку матеріалів, а також матеріалів, у достовірності яких виникає сумнів. Відповідальність за представлені відомості у рукописі статті несе автор. Редакція може не погоджуватись із представленим матеріалом. До тексту статті без узгодження з автором можуть бути внесені редакційні правки. Автори можуть бути ознайомлені з коректурою статті. Робота, що містить більше десяти помилок на сторінку, буде повернута на доопрацювання авторам. Робота, що не відповідає вищезазначеним вимогам, буде повернена секретарем редколегії.

    Редакція приймає статті у електронному  варіанті з усіма супровідними документами: заява авторів, рецензія з підписом доктора наук при наявності (вказати навчальний заклад рецензента), відомості про авторів з контактами, квитанція.

    Параметри рукопису: мови написання рукопису статті – українська, англійська; кількість співавторів – не більше чотирьох; об’єм рукопису – не менше 4 сторінок, включаючи рисунки та таблиці; формат сторінки – А4 (210 ´ 297), орієнтація сторінки – “книжкова”; поля: зліва – 2,5 см, справа – 1,5 см, зверху – 2,5 см, знизу – 2,5 см; Times New Roman, 10 пт., інтервал між рядками – 1,3; рукопис повинен бути підготовлений за допомогою редактора Word for Windows® (версії 97, 2000, 2003) без макросів; рисунки, фотографії, графіки слід вставляти в текст статті як об’єкт, положення об’єкту – “в тексті”; для набору формул використовувати вбудований у Word редактор формул Microsoft Equation або Mathtype!. Фізичні величини повинні подаватися в одиницях системи СІ.

    Анотація до статті англійською мовою повинна бути розширена (мінімум 1800 знаків з пробілами).

    Літературні джерела, що цитуються, повинні бути пронумеровані відповідно за порядком звертання до них у тексті. Посилання на джерело подається у квадратних дужках; бібліографічний опис літератури оформлюється згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1: 2006, приклад оформлення наведено у бюлетені ВАК України. https://www.grafiati.com/uk/info/dstu-7-1-2006/examples/ або https://www.grafiati.com/uk/info/dstu-8302-2015/examples/

    Також необхідні references – це переклад або транслітерація літератури (з української – http://ukrlit.org/transliteratsiia; з російської – https://www.itranslit.com/).

    Вартість оплати: по 100 грн за 1 сторінку тексту А4 шрифтом Times New Roman 10 пт з інтервалом 1,3  + 50 грн за присвоєння DOI на статтю.

    УДК - обов'язкове.  Кількість ключових слів - не більше 6.

Статті

Політика розділу за замовчуванням

Положення про конфіденційність

Імена й адреси електронної пошти, вказані користувачами на вебсайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу й не будуть надані для будь-яких інших цілей або будь-якій іншій стороні.